Lindby Lowie bodové LED svetlo 2-plameňové biele

Diskrétny LED stropne bodove svetla bod Lowie vyrobený z hliníka v bielej farbe s dvoma zdrojmi svetla LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie má... viac informácií »
Lindby Lowie bodové LED svetlo 2-plameňové biele
Značka: Lindby
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Diskrétny LED stropne bodove svetla bod Lowie vyrobený z hliníka v bielej farbe s dvoma zdrojmi svetla LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie má...

Diskrétny LED stropne bodove svetla bod Lowie vyrobený z hliníka v bielej farbe s dvoma zdrojmi svetla LED stropne bodove svetla bodové svietidlo Lowie má dosť nenápadný dizajn a tiež praktické funkcionality. Bol vyrobený z hliníka, ktorý je vedený v jednoduchej bielej farbe, a pozostáva z okrúhlej stropnej konzoly, ku ktorej je pripevnený valcový tienidlo na lampu . K tejto tienidlo na lampu sú pripevnené dve LED diódy, jedna v okrúhlom tvare, druhá ju obklopuje v tvare krúžku. Tieto svetelné zdroje je možné prepínať samostatne alebo spoločne: – jedno stlačenie: hlavný zdroj svetla v strede – Dvojité stlačenie: LED krúžok – tri lisy: každé dva svetelné zdroje Pomerne jemný dizajn stropného svietidla Lowie LED sa bez námahy začleňuje do moderných štýlov zariaďovania. Ak je to potrebné, dá sa kombinovať s inými svetlami v sérii, aby sa vytvoril harmonický celkový obraz.
Veľmi žiadaný produkt Lindby Lowie bodové LED svetlo zoženiete bez ťažkostí tu u nás zaradený v kategórii vnútorné osvetlenie! Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto kateógrie za výhodnú cenu. Naša ponuka je široká, u nás v ponuke nájdete ďalšie produkty od značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Lindby pre svojich zákazníkov dodáva vysoko kvalitné produkty. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Veľa obľúbený tovar Lindby Lowie bodové LED svetlo 2-plameňové biele od značky Lindby jednoducho môžete nájsť v súčasnosti v akcii. Výhodne za cenu 45 EUR.