Lindby Lennart stojaca lampa, mosadz starožitná

Pozoruhodná stojaca lampa Lennart vyrobená zo železa v starožitnej mosadze Stojatá lampa Lennart kombinuje módny, svieži dizajn s praktickými... viac informácií »
Lindby Lennart stojaca lampa
Značka: Lindby
150 EUR
Overiť dostupnosť »
Pozoruhodná stojaca lampa Lennart vyrobená zo železa v starožitnej mosadze Stojatá lampa Lennart kombinuje módny, svieži dizajn s praktickými...

Pozoruhodná stojaca lampa Lennart vyrobená zo železa v starožitnej mosadze Stojatá lampa Lennart kombinuje módny, svieži dizajn s praktickými funkciami. Je vyrobený zo železa a maľovaný starožitnou mosadzou. Skladá sa z podstavca, z ktorého sa dvíha oblúk a končí sa hojdačkou v tienidle. Na vytvorenie potrebného osvetlenia je možné v tieni použiť žiarovku E27. Ak chcete žiarovke niečo dodať, odporúča sa použiť žiarovku. Má káblový spínač, ktorý uľahčuje jeho zapínanie a vypínanie, čo mu dodáva určitú flexibilitu. Váš luk je navyše výškovo nastaviteľný a umožňuje nastavenie podľa potreby. Stojatá lampa Lennart si nájde vhodné miesto v obývacej izbe a je dokonalým spoločníkom pri večernom čítaní kníh na pohovke. Tento kvalitný a lacný produkt Lindby Lennart stojaca lampa, ide zohnať ľahko tu na stránkach umiestnený v kategórii stojacie lampy. Teraz môžete nájsť ešte podobné produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii.

Kvalitný a obľúbený kus Lindby Lennart stojaca lampa, mosadz starožitná od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Lindby ľahko nájdete práve teraz na našej webovej stránke za najnižšiu cenu. Výhodne za 150 EUR.