Lindby Leandro stolná lampa, GU10, čierno-zlatá

Malá stolná lampa Leandro so skoseným tvarom valca a čierno-zlatou povrchovou úpravou Lampa Leandro má zvláštnu eleganciu, pretože stolná lampa je... viac informácií »
Lindby Leandro stolná lampa
Značka: Lindby
45 EUR55 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Malá stolná lampa Leandro so skoseným tvarom valca a čierno-zlatou povrchovou úpravou Lampa Leandro má zvláštnu eleganciu, pretože stolná lampa je...

Malá stolná lampa Leandro so skoseným tvarom valca a čierno-zlatou povrchovou úpravou Lampa Leandro má zvláštnu eleganciu, pretože stolná lampa je úzka a elegantná a má skosený tvar, takže môžete dobre rozpoznať aj zlatú vnútornú povrchovú úpravu, ktorá harmonicky kontrastuje s čiernou vonkajšou stranou a predovšetkým vytvára vynikajúci svetelný efekt s hrejivým výrazom. Podľa vášho výberu sa použije žiarovka GU10 a vypínač na pohodlné zapínanie a vypínanie sa nachádza v zástrčkovom kábli. Tento obľúbený produkt Lindby Leandro stolná lampa, GU10, možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii stolové lampy! Vyhľadajte si iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za priaznivú cenu. Slávna značka Lindby dlhodobo dodáva špičkový sortiment Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac výrobkov od značky Lindby. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt Lindby Leandro stolná lampa, GU10, čierno-zlatá od značky s dlhou históriou Lindby máte možnosť získať tu teraz práve až neuveriteľne lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 45 EUR.