Lindby Laurenz, stropná lampa, 5–pl. 90 cm

Zľavnený produkt môžete nájsť priamo tu na našich stránkach v populárnej sekcii stropné svietidlá. Teraz si môžete vybrať podobné produkty v... viac informácií »
Lindby Laurenz
Značka: Lindby
170 EUR190 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Zľavnený produkt môžete nájsť priamo tu na našich stránkach v populárnej sekcii stropné svietidlá. Teraz si môžete vybrať podobné produkty v...

Zľavnený produkt môžete nájsť priamo tu na našich stránkach v populárnej sekcii stropné svietidlá. Teraz si môžete vybrať podobné produkty v spomínanej kategórii ľahko online! Populárna značka v očiach zákazníkov Lindby dlhodobo vyrába špičkové produkty To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež viac kvalitného tovaru od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Stropné svietidlo Laurenz s piatimi svetelnými zdrojmi v krásnych zemitých tónoch Každé tienidlo stropnej lampy Laurenz je okrúhle, ale veľkosť a farba sa líšia. To vytvára veľmi zaujímavý vzhľad, ktorý je moderný a uvoľnený. Tienidlá vyrobené z matnej látky sú navrhnuté v zemitých tónoch – zvolili sme sivú, hnedú, béžovú, bielu a čiernu, ktoré pôsobia trochu tlmenejšie, ale vždy presvedčia štýlovou eleganciou. Vnútro tienidla je vždy biele a Laurenz je možné použiť ako lampu do obývacej izby na útulné osvetlenie, ale hodí sa aj tam, kde je prostredie komerčnejšie, napríklad do hotelov alebo na chodby a hosťovské izby v reštauráciách. Päť svetelných zdrojov poskytuje dobrú úroveň jasu, ktorá je vhodná na hlavné osvetlenie miestnosti. Do objímiek typu E27 môžete umiestniť žiarovku podľa vášho želania a obzvlášť sa odporúčajú energeticky úsporné žiarovky LED s klasickým vzhľadom žiarovky.

Tento dizajnový tovar Lindby Laurenz, stropná lampa, 5–pl. 90 cm originál od výrobcu Lindby ide zaobstarať tu teraz práve vo výhodnej akcii. Aktuálne stojí u nás 170 EUR.