Lindby Kravos závesná lampa decentrálna, čierna

Šesť žiarovková závesná lampa Kravos s jednotlivými textilnými káblami, decentralizovaná Kravos je závesné svietidlo so šiestimi žiarovkami,... viac informácií »
Lindby Kravos závesná lampa decentrálna
Značka: Lindby
50 EUR80 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Šesť žiarovková závesná lampa Kravos s jednotlivými textilnými káblami, decentralizovaná Kravos je závesné svietidlo so šiestimi žiarovkami,...

Šesť žiarovková závesná lampa Kravos s jednotlivými textilnými káblami, decentralizovaná Kravos je závesné svietidlo so šiestimi žiarovkami, ktoré ponúka veľkú flexibilitu pri montáži. Šesť samostatných káblov s textilným plášťom je možné pomocou samostatných závesov pripevniť na rôzne body na strop, takže tvar svietidla a zavesenie jednotlivých zásuviek je možné individuálne prispôsobiť okolnostiam, či už v pozdĺžnom usporiadaní cez doske alebo v širokom okolí Zakrúžkujte cez apartmán v obývacej izbe. Vzhľad žiarovky je možné meniť aj výberom svetelného zdroja. Napríklad do objímok E27 je možné naskrutkovať šesť rovnakých žiaroviek, ale môžete tiež vytvoriť veľmi osobnú žiarovku s výberom žiaroviek v najrôznejších tvaroch. Kreativite sa medze nekladú nijako obmedzene.
Podarený produkt Lindby Kravos závesná lampa decentrálna, obstaráte bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike závesné svietidlá. Mrknite na nové výrobky z našej rubriky za super cenu! Slávny výrobca Lindby vás obohatí o vynikajúce produkty. Veď to vidíte sami! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Máme aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Lindby Kravos závesná lampa decentrálna, čierna od tejto skvelej značky Lindby nájdete v našej online ponuke vo výhodnej akcii. Teraz zaobstaráte len za 50 EUR.