Lindby Kourtney závesná lampa, 3–pl.

Závesné svietidlo Kourtney s tromi plameňmi je pôsobivé vďaka nádhernému sklu v dymovo sivom vzhľade Závesné svietidlo Kourtney zaujme vďaka trom... viac informácií »
Lindby Kourtney závesná lampa
Značka: Lindby
90 EUR140 EUR Zľava -35%
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Kourtney s tromi plameňmi je pôsobivé vďaka nádhernému sklu v dymovo sivom vzhľade Závesné svietidlo Kourtney zaujme vďaka trom...

Závesné svietidlo Kourtney s tromi plameňmi je pôsobivé vďaka nádhernému sklu v dymovo sivom vzhľade Závesné svietidlo Kourtney zaujme vďaka trom tienidlám v trendovom vzhľade z dymového skla. Dymová sivá je veľmi atraktívnou voľbou pre farbu skla. Vzhľad dostal svoj názov podľa toho, že vyzerá, akoby sklo bolo odfarbené plameňom sviečky. Tmavé sklo zabezpečuje jemné prenikanie svetla. To znamená, že svetlo nesvieti tak jasne a neoslňuje. Z tohto dôvodu je Kourtney závesná lampa vhodná pre miestnosti, v ktorých sa chceme cítiť pohodlne. Lampa vytvára obzvlášť pekné svetlo v obývacej izbe alebo v jedálni, najmä preto, že jej podlhovastý tvar umožňuje ľahkú montáž nad stôl.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Lindby Kourtney závesná lampa, 3–pl. máte možnosť zaobstarať teraz na webe zaradený v kategórii závesné svietidlá! Pozrite sa na akčné produkty z tejto známej rubriky za úplne najnižšiu cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite na ďalšie kvalitné produkty značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny tovar Lindby Kourtney závesná lampa, 3–pl. od spoločnosti s výborným menom Lindby nájdete v našej online ponuke za extra cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 90 EUR.