Lindby Kosta stropné svietidlo, 3-plameňové, nikel

Troj-plameňové stropné svietidlo Kosta s brúsenými sklenenými vložkami pre žiarivé svetelné efekty Stropné svietidlo má tri individuálne... viac informácií »
Lindby Kosta stropné svietidlo
Značka: Lindby
80 EUR90 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Troj-plameňové stropné svietidlo Kosta s brúsenými sklenenými vložkami pre žiarivé svetelné efekty Stropné svietidlo má tri individuálne...

Troj-plameňové stropné svietidlo Kosta s brúsenými sklenenými vložkami pre žiarivé svetelné efekty Stropné svietidlo má tri individuálne nastaviteľné tienidlá na lampu, ktoré je možné otáčať a nakláňať. Vďaka tejto vlastnosti je možné lepšie prispôsobenie svetla podmienkam na mieste. Tienidlá sa vyznačujú aj veľmi elegantným vzhľadom, pretože boli vybavené brúsenými sklenenými prvkami, ktoré mnohými spôsobmi odrážajú svetlo, a vytvárajú tak krásny ligot. Povrch kovových prvkov je udržiavaný v satinovanej niklovej úprave a veľmi dobre zapadá do skleneného dizajnu. Obľúbený a akčný kus Lindby Kosta stropné svietidlo, 3-plameňové, je k dostaniu práve teraz tu u nás v populárnej sekcii stropné svietidlá! Mrknite na úplne nové produkty vo spomínanej sekcii za super ceny! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež ďalšie kvalitné produkty značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov Lindby dodáva svojim zákazníkom špičkové výrobky.

Veľmi žiadaný produkt Lindby Kosta stropné svietidlo, 3-plameňové, nikel od top značky Lindby k dostaniu práve dnes za dobrú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 80 EUR.