Lindby Kosta stropné svietidlo 3-plameňové, mosadz

Stropné svietidlo Kosta mosadznej farby s tromi tienidlami zo skla jantárovej farby a kovu Stropné svietidlo má príťažlivý kruhový tvar a tri... viac informácií »
Lindby Kosta stropné svietidlo 3-plameňové
Značka: Lindby
110 EUR140 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Kosta mosadznej farby s tromi tienidlami zo skla jantárovej farby a kovu Stropné svietidlo má príťažlivý kruhový tvar a tri...

Stropné svietidlo Kosta mosadznej farby s tromi tienidlami zo skla jantárovej farby a kovu Stropné svietidlo má príťažlivý kruhový tvar a tri pohyblivé tienidlá na lampu, ktoré sú pripevnené k stropnému prvku pomocou kĺbov, a môžu sa podľa potreby otáčať a nakláňať. Použité sklo je jantárovej farby, čo spôsobuje, že svetlo pôsobí teplejšie a má brúsený povrch, ktorý poskytuje mnohé svetelné odrazy, ktoré sa v okolí svietidla všeobecne vnímajú ako krásny ligot, ako aj príťažlivá hra svetla a tieňa. Celkový výraz stropného svietidla Kosta je s kovovým povrchom mosadznej farby klasickejší.
Kvalitný a veľmi žiadaný kus možno zakúpiť v pohode tu u nás v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Teraz získate ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie za mimoriadne nízku cenu!

Tento veľmi obľúbený produkt Lindby Kosta stropné svietidlo 3-plameňové, mosadz od top výrobcu Lindby jednoducho môžete zohnať zrovna skutočne lacno! Výhodne teraz u nás za 110 EUR.