Lindby Kjetil stropný LED panel 62 x 62 cm

LED stropný panel Kjetil s mnohými možnosťami pre inteligentné domácnosti LED panel Kjetil nenecháva nič potrebné. Vďaka svojmu mimoriadne plochému... viac informácií »
Lindby Kjetil stropný LED panel 62 x 62 cm
Značka: Lindby
190 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropný panel Kjetil s mnohými možnosťami pre inteligentné domácnosti LED panel Kjetil nenecháva nič potrebné. Vďaka svojmu mimoriadne plochému...

LED stropný panel Kjetil s mnohými možnosťami pre inteligentné domácnosti LED panel Kjetil nenecháva nič potrebné. Vďaka svojmu mimoriadne plochému tvaru sa bez problémov hodí do každej miestnosti. Nielen farba svetla je možné zmeniť od 2 700 do 6 500 K, ale svietidlo ponúka nekonečné možnosti dizajnu so zmenou farby RGB. Lampu je možné navyše nepretržite stmievať. LED stropné svetlo je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača a aplikácie, ale dá sa použiť aj hlasové ovládanie. Vlastnosti / kompatibilita – Ovládanie pomocou diaľkového ovládania a aplikácie TuyaSmart (obe s pamäťovou funkciou) – niekoľko svetiel je možné ovládať pomocou tej istej aplikácie – Zmena farby RGB – nepretržite stmievateľné od 1 do 100% – Nastaviteľné teploty farieb: teplá biela (2 700 K) cez univerzálnu bielu (4 000 K) až po denné svetlo (6 500 K) – Hlasové ovládanie funguje na zariadeniach Google Home a Amazon Alexa Echo – Nočný režim (2 700 K stlmený na 4%) a 30-minútový časový režim – Dve tlačidlá na diaľkovom ovládači môžu byť priradené k obľúbeným nastaveniam – WiFi 2,4 GHz Najpredávanejší výrobok Lindby Kjetil stropný LED panel možno nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii smarthome stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť ostatné produkty z tejto populárnej sekcie vo výpredajovej akcii. Táto výnimočná značka Lindby ponúka svojim zákazníkom vynikajúci tovar Presvedčte sa sami. Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový tovar Lindby Kjetil stropný LED panel 62 x 62 cm od kvalitnej spoločnosti Lindby pohodlne zaobstaráte zrovna naozaj výhodne. Ponuky už od 190 EUR.