Lindby Kjetil stropný LED panel 40 x 40 cm

Štvorcový LED stropný panel Kjetil pre oblasť inteligentnej domácnosti LED panel Kjetil je nápadný vďaka svojej nízkej výške, a preto je vhodný aj... viac informácií »
Lindby Kjetil stropný LED panel 40 x 40 cm
Značka: Lindby
140 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcový LED stropný panel Kjetil pre oblasť inteligentnej domácnosti LED panel Kjetil je nápadný vďaka svojej nízkej výške, a preto je vhodný aj...

Štvorcový LED stropný panel Kjetil pre oblasť inteligentnej domácnosti LED panel Kjetil je nápadný vďaka svojej nízkej výške, a preto je vhodný aj do miestností s nízkymi stropmi. Nielenže je možné voliť medzi tromi farbami svetla a farebnými zmenami, ale stropné LED svetlo je tiež stmievateľné. Svetlo je možné ovládať diaľkovým ovládaním, aplikáciou TuyaSmart a hlasovým ovládaním. Diaľkové ovládanie a aplikácia majú tiež pamäťovú funkciu. Vlastnosti / kompatibilita – Ovládanie pomocou diaľkového ovládania a aplikácie TuyaSmart (obe s pamäťovou funkciou) – niekoľko svetiel je možné ovládať pomocou tej istej aplikácie – Zmena farby RGB – nepretržite stmievateľné od 1 do 100% – Nastaviteľné teploty farieb: teplá biela (2 700 K) cez univerzálnu bielu (4 000 K) až po denné svetlo (6 500 K) – Hlasové ovládanie funguje na zariadeniach Google Home a Amazon Alexa Echo – Nočný režim (2 700 K stlmený na 4%) a 30-minútový časový režim – Dve tlačidlá na diaľkovom ovládači môžu byť priradené k obľúbeným nastaveniam – WiFi 2,4 GHz
Výnimočný a žiadaný produkt Lindby Kjetil stropný LED panel 40 x 40 cm možno získať ľahko na stránkach zaradený v rubrike smarthome stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť unikátne produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu.

Veľmi obľúbený produkt Lindby Kjetil stropný LED panel 40 x 40 cm od skvelej značky Lindby ide zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za výborné peniaze! Teraz získate od 140 EUR.