Lindby Kjetil stropný LED panel 120 x 30 cm

Stropný panel Kjetil LED zaujme mnohými funkciami LED panel Kjetil ponúka inteligentné domácnosti v tej najlepšej podobe. Toto svietidlo umožňuje... viac informácií »
Lindby Kjetil stropný LED panel 120 x 30 cm
Značka: Lindby
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropný panel Kjetil LED zaujme mnohými funkciami LED panel Kjetil ponúka inteligentné domácnosti v tej najlepšej podobe. Toto svietidlo umožňuje...

Stropný panel Kjetil LED zaujme mnohými funkciami LED panel Kjetil ponúka inteligentné domácnosti v tej najlepšej podobe. Toto svietidlo umožňuje implementáciu všetkých požadovaných nastavení. Nielenže je možné nastaviť farba svetla od teplej bielej cez univerzálnu bielu po denné svetlo, ale svietidlo je možné tiež plynulo stlmiť od 1 do 100%. Výber farba svetla sa dá výslovne prispôsobiť tomu, čo momentálne čaká a je potrebné ho urobiť. Zmena farby RGB je vhodnejšia pre uvoľnenú atmosféru, napríklad na párty. LED stropné svetlo je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača a aplikácie a môže byť tiež integrované do služieb Google Home a Amazon Alexa Echo. Vlastnosti / kompatibilita – Ovládanie pomocou diaľkového ovládania a aplikácie TuyaSmart (obe s pamäťovou funkciou) – niekoľko svetiel je možné ovládať pomocou tej istej aplikácie – Zmena farby RGB – nepretržite stmievateľné od 1 do 100% – Nastaviteľné teploty farieb: teplá biela (2 700 K) cez univerzálnu bielu (4 000 K) až po denné svetlo (6 500 K) – Hlasové ovládanie funguje na zariadeniach Google Home a Amazon Alexa Echo – Nočný režim (2 700 K stlmený na 4%) a 30-minútový časový režim – Dve tlačidlá na diaľkovom ovládači môžu byť priradené k obľúbeným nastaveniam – WiFi 2,4 GHz Veľmi jedinečný produkt Lindby Kjetil stropný LED panel 120 x ide zohnať ešte tu na našich stránkach zaradený v kategórii smarthome stropné svietidlá. Zaobstarajte si akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za najnižšiu cenu.

V zľave tento produkt Lindby Kjetil stropný LED panel 120 x 30 cm od poprednej spoločnosti Lindby máte možnosť dostať na našich stránkach za najnižšiu cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 180 EUR.