Lindby Kijang stolná lampa, podstavec tvar jeleňa

Extravagantná stolová lampa Kijang s čiernym plisovaným tienidlom a podstavcom v antickej mosadznej farbe v tvare jeleňa Táto stolová lampa nie je v... viac informácií »
Lindby Kijang stolná lampa
Značka: Lindby
99,90 EUR109,90 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Extravagantná stolová lampa Kijang s čiernym plisovaným tienidlom a podstavcom v antickej mosadznej farbe v tvare jeleňa Táto stolová lampa nie je v...

Extravagantná stolová lampa Kijang s čiernym plisovaným tienidlom a podstavcom v antickej mosadznej farbe v tvare jeleňa Táto stolová lampa nie je v žiadnom prípade len osvetľovacím predmetom, ale aj dekoratívnym nábytkom, ktorý možno použiť na vytvorenie osobitných akcentov v obývacej izbe. Tienidlo, ktoré sa smerom hore trochu zužuje, je vyrobené z čiernej plisovanej látky, ktorá zreteľne tlmí svetlo, a tým vytvára mimoriadne útulný nádych. Na druhej strane, podstavec je bez akýchkoľvek všedností a bol vymodelovaný podľa hlavy jeleňa, ktorá mohla byť vďaka polyresinovému povrchu navrhnutá obzvlášť detailne a okrem parohov umožňuje aj stále rozpoznateľnú štruktúru povrchu. Starožitný mosadzný povrch dodáva podstavcu lampy starožitný nádych a v spodnej časti je zakončený obdĺžnikovou základňou. Milovníci prírody, ktorí radi trávia čas v lese a milujú zvieratá, ktoré sa skrývajú medzi stromami a neukazujú sa tak často, si s touto textilnou stolnou lampou určite prídu na svoje a obohatia svoj obytný priestor o individuálny detail a príťažlivé svetlo, ktoré vás pozýva oprieť sa a posedieť si. Výnimočný a žiadaný tovar možno zaobstarať bezprostredne tu u nás zaradený v kategórii stolové lampy. Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky ľahko online. Vedúci výrobca Lindby vám môže poskytnúť top produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt Lindby Kijang stolná lampa, podstavec tvar jeleňa od spoločnosti so skvelým menom Lindby je možné nakúpiť v našej online ponuke skutočne lacno. Ponuka od 99,90 EUR.