Lindby Kerem stropné LED svietidlo

LED stropné svietidlo Kerem vyrobené z ocele v hravom dizajne LED stropné svietidlo Kerem zaujme štíhlym a vzrušujúcim dizajnom. Vzpery rôznych... viac informácií »
Lindby Kerem stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
190 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropné svietidlo Kerem vyrobené z ocele v hravom dizajne LED stropné svietidlo Kerem zaujme štíhlym a vzrušujúcim dizajnom. Vzpery rôznych...

LED stropné svietidlo Kerem vyrobené z ocele v hravom dizajne LED stropné svietidlo Kerem zaujme štíhlym a vzrušujúcim dizajnom. Vzpery rôznych veľkostí sú pripevnené k stropnému držiaku a sú vedené cikcakom, čím vytvárajú zaujímavý podlhovastý vzhľad. Telo svietidla je vyrobené výhradne z ocele niklovej farby a pevne zabudované LED diódy prechádzajú jeho zaujímavým tvarom. Pomocou nástenného vypínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Vďaka trojstupňovej technológii stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ju možno stlmiť aj na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača: 100%, 40% a 10%. Hravý vzhľad stropného LED svietidla Kerem je vhodný na obzvlášť ozdobné osvetlenie obývacej izby alebo spálne.
Exkluzívny produkt obstaráte jednoducho tu a teraz na našom webe v sekcii stropné svietidlá. Pripravili sme pre vás unikátne výrobky z tejto známej kategórie za outletovú cenu! Slávny výrobca Lindby poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúce produkty Máme toho pre vás viac, mrknite na viac skvelých výrobkov od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento žiadaný tovar Lindby Kerem stropné LED svietidlo od spoločnosti so skvelým menom Lindby je možné získať bezpečne online stále výhodne! Ponuka už od 190 EUR.