Lindby Katris stropné LED svietidlo 58 cm, čierne

Matné čierne stropné LED svietidlo Katris s tromi svietiacimi oblúkmi, stmievateľné vypínačom Svietidlo Katris vytvára jasné svetlo a je stropným... viac informácií »
Lindby Katris stropné LED svietidlo 58 cm
Značka: Lindby
90 EUR110 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Matné čierne stropné LED svietidlo Katris s tromi svietiacimi oblúkmi, stmievateľné vypínačom Svietidlo Katris vytvára jasné svetlo a je stropným...

Matné čierne stropné LED svietidlo Katris s tromi svietiacimi oblúkmi, stmievateľné vypínačom Svietidlo Katris vytvára jasné svetlo a je stropným svietidlom, ktoré je obzvlášť populárne v moderných obytných miestnostiach. Povrch troch oblúkových osvetľovacích prvkov je v matnej čiernej farbe, ak používate bežný nástenný vypínač, môžete vysokú svietivosť efektívnych diód LED stmievať v troch stupňoch. Lampa môže byť nainštalovaná vo všetkých druhoch obytných priestorov a všade ponúka spoľahlivé svetlo.
Tento lacný tovar Lindby Katris stropné LED svietidlo je k dostaniu bezstarostne na našich stránkach v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Vyberte si zľavnené produkty z tejto rubriky jednoducho online!

Výnimočný produkt Lindby Katris stropné LED svietidlo 58 cm, čierne s pečaťou kvality značky Lindby môžete zohnať práve tu naozaj lacno! Teraz môžete získať za skvelú cenu 90 EUR.