Lindby Kacper stropné LED svietidlo

Stropné LED svetlo Kacper v chrómových farbách Moderné LED stropné svietidlo Kacper je nielen štýlovým nábytkom, ale má aj funkciu zmeny farby.... viac informácií »
Lindby Kacper stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
80 EUR140 EUR Zľava -43%
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svetlo Kacper v chrómových farbách Moderné LED stropné svietidlo Kacper je nielen štýlovým nábytkom, ale má aj funkciu zmeny farby....

Stropné LED svetlo Kacper v chrómových farbách Moderné LED stropné svietidlo Kacper je nielen štýlovým nábytkom, ale má aj funkciu zmeny farby. Uprostred vášho stropného držiaka sa navzájom križujú tri vzpery, ktoré vyčnievajú zo Basis a vytvárajú zaujímavý hviezdicový vzor. Stropné LED svetlo Kacper má tri LED, ktoré je možné pomocou diaľkového ovládača prepnúť do štyroch rôznych farieb. Vďaka svojmu jemnému dizajnu sa hodí do každého štýlu zariaďovania, a preto sa perfektne hodí na akýkoľvek strop. Či už v jedálni alebo v obývacej izbe, všade strihá jemnú postavu. Veľmi žiadaný výrobok Lindby Kacper stropné LED je dostupný taktiež tu na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť skvelé výrobky z tejto populárnej rubriky za najlepšie ceny! Predný dodávateľ Lindby pre vás vyrába kvalitné výrobky U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke viac skvelých kúskov od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento lacný produkt Lindby Kacper stropné LED svietidlo od poprednej značky Lindby ľahko môžete nájsť práve trvalo výhodne. Kúpiť teraz za 80 EUR.