Lindby Jesslynn závesné LED svietidlo

Podmanivé LED závesné svetlo Jesslynn vyrobené z hliníka LED závesná lampa Jesslynn priťahuje všetky zvedavé pohľady. Jeho nápadné tienidlo... viac informácií »
Lindby Jesslynn závesné LED svietidlo
Značka: Lindby
100 EUR150 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Podmanivé LED závesné svetlo Jesslynn vyrobené z hliníka LED závesná lampa Jesslynn priťahuje všetky zvedavé pohľady. Jeho nápadné tienidlo...

Podmanivé LED závesné svetlo Jesslynn vyrobené z hliníka LED závesná lampa Jesslynn priťahuje všetky zvedavé pohľady. Jeho nápadné tienidlo vyrobené z hliníka, ktoré je dodávané v chrómových farbách, sedí na štíhlom zavesení. Vaše tienidlo sa skladá z gule, z ktorej stredu sa niekoľko ramien dvíha a končí zakrivenými vzperami. Na týchto vzperách sú umiestnené pevne zabudované LED diódy, ktoré vytvárajú vzrušujúcu hru svetla. LED závesné svetlo je štýlová a pútavá dekorácia aj po vypnutí a premení každú izbu na niečo zvláštne. Ich jemné sfarbenie umožňuje ľahkú integráciu do zvyšku nábytku a robí ich dokonalým doplnkom do obývacej izby. Tento kvalitný a žiadaný produkt Lindby Jesslynn závesné LED môžete nájsť aktuálne tu na webe v známej kategórii závesné svietidlá. Teraz získate akčné produkty zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite tiež na ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave tovar Lindby Jesslynn závesné LED svietidlo od skvelého výrobcu Lindby môžete dostať dnes za outletovú cenu. Teraz za akčnú cenu 100 EUR.