Lindby Jeanit 1-fázová LED koľajnica, biela

Matná biela napájacia lišta Jeanit so štyrmi LED žiarovkami E14 a tienidlami Jeanit je 1-fázová dráha, ktorá je vybavená štyrmi bodmi a má biely... viac informácií »
Lindby Jeanit 1-fázová LED koľajnica
Značka: Lindby
130 EUR150 EUR Zľava -13%
Overiť dostupnosť »
Matná biela napájacia lišta Jeanit so štyrmi LED žiarovkami E14 a tienidlami Jeanit je 1-fázová dráha, ktorá je vybavená štyrmi bodmi a má biely...

Matná biela napájacia lišta Jeanit so štyrmi LED žiarovkami E14 a tienidlami Jeanit je 1-fázová dráha, ktorá je vybavená štyrmi bodmi a má biely povrch, takže je možné ju v obývacej izbe využiť rôznymi spôsobmi. Každé sklenené tienidlo na lampu vyžaruje jemné, príjemné svetlo a je možné ho otočiť a otočiť pre ľubovoľnú orientáciu. Súčasťou sú žiarovky LED E14 s teplou bielou farba svetla a dobrou účinnosťou. Táto 1-fázová dráha je dodávaná s dráhou dlhou 2 x 1 m, centrálnym podávačom, dvoma koncovými krytmi a štyrmi bodmi.
Najpredávanejší tovar Lindby Jeanit 1-fázová LED dá sa zaobstarať práve u nás v známej kategórii koľajnicové svetelné systémy! Teraz si môžete zaobstarať ostatné produkty z našej sekcie za extra cenu. Naša ponuka je široká, máme v ponuke viac skvelých výrobkov značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Obľúbený a akčný tovar Lindby Jeanit 1-fázová LED koľajnica, biela od populárneho výrobcu Lindby pohodlne zaobstaráte na našich stránkach teraz práve výhodne. Ponuky už od 130 EUR.