Lindby Janus zrkadlové LED do kúpeľne, 90 cm

Podarený výrobok Lindby Janus zrkadlové LED do kúpeľne, 90 cm nájdete bez problémov na webe v kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite nové... viac informácií »
Lindby Janus zrkadlové LED do kúpeľne
Značka: Lindby
180 EUR210 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Podarený výrobok Lindby Janus zrkadlové LED do kúpeľne, 90 cm nájdete bez problémov na webe v kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite nové...

Podarený výrobok Lindby Janus zrkadlové LED do kúpeľne, 90 cm nájdete bez problémov na webe v kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite nové produkty z tejto populárnej rubriky jednoducho online. Vedúca značka Lindby pre svojich zákazníkov ponúka vysoko kvalitný tovar. Ponuka platí do vypredania zásob. To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme v ponuke tiež ďalší tovar od výrobcu Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.
Moderný dizajn s chrómom pre kúpeľňu: Janus LED nástenné svietidlo v hranatom tvare, IP44 Janus poskytuje jasné, teplé biele svetlo v kúpeľniach a toaletách energeticky šetrným spôsobom. Nástenné svietidlo s rovnými líniami môže byť umiestnené nad zrkadlom a vďaka LED diódam za bielym sklom poskytuje mäkké a neoslňujúce svetlo s príjemným osvetlením. Teleso svietidla je vyrobené z hliníka a má lesklý chrómový povrch, ktorý nielenže vyzerá moderne, ale dobre sa hodí aj do kúpeľne, pretože armatúry v umývadle, sprche a vo vani sú zvyčajne tiež pochrómované.

Tento kvalitný výrobok Lindby Janus zrkadlové LED do kúpeľne, 90 cm od nášho popredného výrobcu Lindby ľahko nájdete momentálne na našich stránkach za primerané peniaze! Teraz za akčnú cenu 180 EUR.