Lindby Iago visiaci luster

visiace lustre v chrómovej farbe s dymovými plastovými kryštálmi visiace lustre Iago je dokonalým riešením, pokiaľ ide o očarujúce a pôsobivé... viac informácií »
Lindby Iago visiaci luster
Značka: Lindby
50 EUR60 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
visiace lustre v chrómovej farbe s dymovými plastovými kryštálmi visiace lustre Iago je dokonalým riešením, pokiaľ ide o očarujúce a pôsobivé...

visiace lustre v chrómovej farbe s dymovými plastovými kryštálmi visiace lustre Iago je dokonalým riešením, pokiaľ ide o očarujúce a pôsobivé osvetlenie v obývacej izbe. Má tvar typický pre visiace lustre , ktorý sa prejavuje štyrmi zametacími zakrivenými vzperami, na ktorých visia dymové kryštály vyrobené z plastu. Vo vnútri tela svietidla je pätica, do ktorej je možné vložiť žiarovku E27. Pre ešte koherentnejší dojem sa odporúča použiť žiarovku, ktorá svojím špeciálnym vzhľadom a generovaním svetla dotvára vzhľad žiarovky. Neobvyklý dizajn lustra Iago benevolentne zvyšuje interiérový dizajn a na stropy bytov kladie výrazné efekty. Jemné dymové sfarbenie dodáva žiarovke pokojný charakter a je v atraktívnom kontraste s generovaným svetlom. Exkluzívny tovar Lindby Iago visiaci luster je k dispozícii práve teraz tu a teraz na našich stránkach v sekcii lustre! Teraz si môžete zaobstarať podobné produkty z tejto sekcie z pohodlia domova. Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Máme v ponuke tiež ďalšie skvelé produkty od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známa značka Lindby pre vás pripravuje prvotriedny produkty.

Kvalitný a žiadaný tovar Lindby Iago visiaci luster od nášho výrobcu Lindby zoženiete online za výhodné peniaze. Teraz za akčnú cenu 50 EUR.