Lindby Henos stropné LED svietidlo

Vysoko kvalitný produkt Lindby Henos stropné LED svietidlo môžete kúpiť bezprostredne tu na stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá! Teraz... viac informácií »
Lindby Henos stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
80 EUR130 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitný produkt Lindby Henos stropné LED svietidlo môžete kúpiť bezprostredne tu na stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá! Teraz...

Vysoko kvalitný produkt Lindby Henos stropné LED svietidlo môžete kúpiť bezprostredne tu na stránkach v populárnej rubrike stropné svietidlá! Teraz môžete získať ešte podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie za super peniaze.
LED stropné svetlo Henos v symetrickom prevedení LED stropné svietidlo Henos kombinuje symetriu a farebné svetlo. Skladá sa zo štyroch stojok, ktoré sa krížia na konzole a vytvárajú tak zrkadlový obraz. Chrómové sfarbenie sa ľahko hodí do najrôznejších štýlov zariaďovania. Stropné svetlo Henos má navyše LED diódy, ktoré môžu pomocou diaľkového ovládania svietiť v štyroch rôznych farbách. Nie je to teda iba atmosférický doplnok, ale poskytuje aj farebné variácie. Svojim módnym dizajnom sa perfektne hodí do obývacej izby alebo jedálne.

Kvalitný a žiadaný kus Lindby Henos stropné LED svietidlo od populárneho výrobcu Lindby môžete dostať v aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Iba teraz za 80 EUR.