Lindby Hamina kúpeľňové LED svietidlo, 69 cm

Unikátny a žiadaný produkt máte možnosť zohnať práve teraz na webe v známej kategórii nástenné svietidlá. Vyberte si unikátne produkty z tejto... viac informácií »
Lindby Hamina kúpeľňové LED svietidlo
Značka: Lindby
90 EUR160 EUR Zľava -44%
Overiť dostupnosť »
Unikátny a žiadaný produkt máte možnosť zohnať práve teraz na webe v známej kategórii nástenné svietidlá. Vyberte si unikátne produkty z tejto...

Unikátny a žiadaný produkt máte možnosť zohnať práve teraz na webe v známej kategórii nástenné svietidlá. Vyberte si unikátne produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite na viac osvedčeného tovaru od dodávateľa Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca Lindby má k dispozícii skvelé produkty Nakupujte, kým je tovar sladom! Podlhovasté zrkadlové LED svietidlo Hamina s valcovitým tienidlom na lampu Zrkadlové LED svietidlo Hamina zaujme svojou odolnosťou voči vlhkosti, čo ho robí ideálnym na použitie v kúpeľni. Výkonné diódy LED dodávajú teplé biele svetlo, ktoré je príjemné sledovať. Chrómový dizajn sa môže vizuálne začleniť do takmer akéhokoľvek interiéru. Predĺžené tienidlo na lampu bolo vyrobené z bieleho plastu a slúži ako difuzér, takže svetlo môže unikať homogénne, bez oslnenia pozorovateľa. Vďaka jeho valcovitému tvaru je svetlo rozložené vo všetkých smeroch, takže miestnosť je dobre osvetlená.

Tento najpredávanejší produkt Lindby Hamina kúpeľňové LED svietidlo, 69 cm od kvalitnej značky Lindby ľahko zoženiete tu a teraz práve za najnižšiu cenu. Aktuálne za 90 EUR.