Lindby Grima závesná lampa betón štvorplameňový

Akčný a v zľave produkt Lindby Grima závesná lampa betón môžete získať priamo tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii závesné... viac informácií »
Lindby Grima závesná lampa betón štvorplameňový
Značka: Lindby
170 EUR270 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Akčný a v zľave produkt Lindby Grima závesná lampa betón môžete získať priamo tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii závesné...

Akčný a v zľave produkt Lindby Grima závesná lampa betón môžete získať priamo tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás úplne nové výrobky z tejto obľúbenej kategórie za priaznivú cenu. Táto značka Lindby môže ponúkať kvalitný sortiment. Možno ale hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Máme aj v ponuke viac tovaru od výrobcu Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.
Závesná lampa Grima hrá protichodnými materiálmi Tienidlá na lampu závesnej lampy Grima sú vyrobené z betónu. Povrch je drsný, čo spôsobuje, že materiál pôsobí obzvlášť surovo a nespracovane. Tienidlá na lampu sú zavesené na tmavom lane, ktoré sa okolo dreveného trámu ovíja hravým spôsobom. Zvláštnosťou tohto trámu je predovšetkým to, že vyzerá, akoby bola vetva vzatá z prírody. Prírodné drevo stojí pred surovým betónom. Avšak tieto dva materiály, ktoré sú také protichodné, sa navzájom dokonale dopĺňajú. Vďaka tomu sa stáva svietidlo moderným pútavým prvkom v priemyselnom štýle. Svoje perfektné miesto si nájde nad jedálenským stolom.

Tento neodolateľný produkt Lindby Grima závesná lampa betón štvorplameňový originál od značky Lindby ľahko zoženiete zde teraz za parádnu cenu! Produkt momentálne predávame za 170 EUR.