Lindby Genora nástenné svietidlo so zástrčkou

Flexibilné nástenné svietidlo Genora s praktickou zástrčkou Nástenné svietidlo Genora sa dodáva v tmavej povrchovej úprave. Matná čierna farba... viac informácií »
Lindby Genora nástenné svietidlo so zástrčkou
Značka: Lindby
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Flexibilné nástenné svietidlo Genora s praktickou zástrčkou Nástenné svietidlo Genora sa dodáva v tmavej povrchovej úprave. Matná čierna farba...

Flexibilné nástenné svietidlo Genora s praktickou zástrčkou Nástenné svietidlo Genora sa dodáva v tmavej povrchovej úprave. Matná čierna farba pôsobí moderne a dá sa kombinovať s mnohými rôznymi štýlmi a farebnými konceptmi. Túto lampu možno používať takmer všade, kde je v blízkosti zásuvka, pretože sa ovláda pomocou zástrčky. Na kábli je pripojený aj praktický prepínač. Dlhé, flexibilné rameno svietidla zaručuje, že svetlo môžete vždy nasmerovať takým smerom, ako potrebujete.
Nový výrobok Lindby Genora nástenné svietidlo ide zohnať v pohode na našom webe v populárnej sekcii nástenné svietidlá! Mrknite na zľavnené produkty v spomínanej sekcii za výborné peniaze. Máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie kúsky od značky Lindby. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný kus Lindby Genora nástenné svietidlo so zástrčkou značky Lindby môžete pohodlne kúpiť práve teraz v našej ponuke v akcii. Teraz môžete mať za 39,90 EUR.