Lindby Finnek RGB stropné LED svietidlo textil

Mimoriadne stropné LED svietidlo Finnek s variabilnou farbou svetla Stropné LED svietidlo Finnek zaujme jednoduchým a nadčasovým dizajnom, ktorý je... viac informácií »
Lindby Finnek RGB stropné LED svietidlo textil
Značka: Lindby
140 EUR200 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Mimoriadne stropné LED svietidlo Finnek s variabilnou farbou svetla Stropné LED svietidlo Finnek zaujme jednoduchým a nadčasovým dizajnom, ktorý je...

Mimoriadne stropné LED svietidlo Finnek s variabilnou farbou svetla Stropné LED svietidlo Finnek zaujme jednoduchým a nadčasovým dizajnom, ktorý je vyjadrený vo valcovitom tienidle na lampu z bieleho textilu. Decentné svietidlo sa dá ľahko nainštalovať vo väčšine obytných priestorov bez okamžitého upútania pozornosti. Látkové tienidlo zaisťuje, že svetlo je do okolia jemne rozptýlené a neoslňuje. V kombinácii s teplou bielou farbou svetla vytvára celkový dojem svetla útulnú atmosféru. Zvláštnosťou tohto svietidla je, že diaľkovým ovládaním môžete podľa potreby nastaviť farbu svetla v odtieňoch RGB. Svietidlo Finnek umožňuje vytvorenie veľmi individuálnej svetelnej nálady a jej prepracovanie znova a znova podľa svojich želaní.
Výnimočný a žiadaný produkt zoženiete bezprostredne tu u nás v známej sekcii smarthome stropné svietidlá! Vyberte si akčné produkty z tejto rubriky za priaznivú cenu. Naša ponuka je široká, u nás v ponuke nájdete ďalšie kúsky od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt Lindby Finnek RGB stropné LED svietidlo textil od našej známej značky Lindby získajte aktuálne na webe naozaj výhodne. Ponuky už od 140 EUR.