Lindby Fibi závesná lampa, parožie, hnedá

Tento akčný a v zľave produkt Lindby Fibi závesná lampa, parožie, hnedá získate okrem iného na našich stránkach umiestnený v kategórii závesné... viac informácií »
Lindby Fibi závesná lampa
Značka: Lindby
330 EUR440 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Tento akčný a v zľave produkt Lindby Fibi závesná lampa, parožie, hnedá získate okrem iného na našich stránkach umiestnený v kategórii závesné...

Tento akčný a v zľave produkt Lindby Fibi závesná lampa, parožie, hnedá získate okrem iného na našich stránkach umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz kúpite iné produkty z tejto rubriky za skvelú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi Lindby má k dispozícii prvotriedny tovar Šesť-plameňová závesná lampa Fibi v tvare parožia – skutočný pútavý prvok pre každé rustikálne prostredie Lampa Fibi presviedča svojou veľkou prítomnosťou v obytnom priestore, keďže závesná lampa nevyhnutne upúta pozornosť každého diváka, pretože je v tvare parožia, a tým má veľmi rustikálne vyžarovanie. Rozvetvenia idú do všetkých smerov a majú hnedý povrch, takže vyzerajú zdanlivo ako skutočné parohy a môžu byť dokonale integrované do všetkých miestností, ktoré integrujú ďalšie takéto tradičné prvky do celkového konceptu. Môže to byť aj priemyselný objekt, ktorý sa usadil v gastronomickej oblasti, a upísal tradičnému dizajnu s príjemným účinkom. Veľmi pozoruhodná a výborná ako osvetlenie stola!

Kvalitný a lacný produkt Lindby Fibi závesná lampa, parožie, hnedá od spoľahlivého výrobcu Lindby dostanete práve teraz na našej webovej stránke extra so zľavou. Vo skvelej akcii za 330 EUR.