Lindby Fiana kozmetické zrkadlo s LED svetlom

Praktické kozmetické zrkadlo Fiana s integrovaným LED svetlom Fiana zaujme svojou dvojitou funkciou, pretože slúži ako zdroj svetla a súčasne zrkadlo.... viac informácií »
Lindby Fiana kozmetické zrkadlo s LED svetlom
Značka: Lindby
60 EUR110 EUR Zľava -45%
Overiť dostupnosť »
Praktické kozmetické zrkadlo Fiana s integrovaným LED svetlom Fiana zaujme svojou dvojitou funkciou, pretože slúži ako zdroj svetla a súčasne zrkadlo....

Praktické kozmetické zrkadlo Fiana s integrovaným LED svetlom Fiana zaujme svojou dvojitou funkciou, pretože slúži ako zdroj svetla a súčasne zrkadlo. Dizajn je nielen moderný, ale aj veľmi funkčný. Svietidlo sa javí ako veľmi užitočný doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni. Modul LED je trvalo integrovaný okolo okrúhleho zrkadla a zaujme úspornými diódami LED, ktoré umožňujú jemné vyžarovanie svetla bez oslnenia.
Vysoko kvalitný kus Lindby Fiana kozmetické zrkadlo s LED máte možnosť zaobstarať v pohode tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike zrkadlá s osvetlením! Teraz kúpite iné produkty z tejto sekcie za extra cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie skvelé produkty od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Akčný a v zľave kus Lindby Fiana kozmetické zrkadlo s LED svetlom od kvalitnej spoločnosti Lindby dostanete zde teraz za dobrú cenu. Ceny od 60 EUR.