Lindby Feodora nástenné svietidlo chrómový vzhľad

Nástenné svietidlo Feodora s krištáľovým detailom Nástenné svietidlo Feodora zaisťuje skvelé chvíle, bez ohľadu na to, kde je nainštalované –... viac informácií »
Lindby Feodora nástenné svietidlo chrómový vzhľad
Značka: Lindby
28 EUR30 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Feodora s krištáľovým detailom Nástenné svietidlo Feodora zaisťuje skvelé chvíle, bez ohľadu na to, kde je nainštalované –...

Nástenné svietidlo Feodora s krištáľovým detailom Nástenné svietidlo Feodora zaisťuje skvelé chvíle, bez ohľadu na to, kde je nainštalované – či už pozdĺž chodby alebo v obývačke. Atraktívne tienidlo na lampu pozostáva z matného bieleho skla a má ryhovanú štruktúru. Chrómované rameno svietidla je zakrivené a opatrené dekoratívnym krištáľom, ktorý dodáva svietidlu Feodora dávku pôvabu.
Žiadaný kus Lindby Feodora nástenné svietidlo chrómový vzhľad zoženiete práve teraz tu na webe v kategórii nástenné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodné peniaze! U nás ponúkame viac, máme v ponuke tiež ďalšie kúsky od značky Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov Lindby pre svojich zákazníkov predáva veľmi kvalitné výrobky A to je ešte len začiatok.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Lindby Feodora nástenné svietidlo chrómový vzhľad od spoločnosti s výborným menom Lindby možno nájsť práve teraz za super cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 28 EUR.