Lindby Femani vonkajšie nástenné svietidlo

Vonkajšie nástenné svietidlo Femani na osvetlenie vchodu alebo terasy Vonkajšie nástenné svietidlo Femani zaujme štýlovým vzhľadom, ktorý je možné... viac informácií »
Lindby Femani vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lindby
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Femani na osvetlenie vchodu alebo terasy Vonkajšie nástenné svietidlo Femani zaujme štýlovým vzhľadom, ktorý je možné...

Vonkajšie nástenné svietidlo Femani na osvetlenie vchodu alebo terasy Vonkajšie nástenné svietidlo Femani zaujme štýlovým vzhľadom, ktorý je možné bez námahy integrovať do každého moderného prostredia. Či už na terase, na balkóne alebo vo vstupnom priestore – lampa Femani vždy vyrezáva jemnú postavu. Jeho kryt je vyrobený z hliníka a má tmavosivú povrchovú úpravu. tienidlo na lampu chráni umiestnené za päticou E27 a je vyrobené z opálovo bieleho plastu. To má vedľajší účinok, že tienidlo na lampu funguje ako difuzér a umožňuje rovnomerné rozloženie svetla.Výnimočný produkt ide kúpiť bez problémov tu u nás umiestnený v kategórii vnútorné osvetlenie! Mrknite na ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za extra cenu! Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme v ponuke však ďalší tovar značky Lindby. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Lindby má kvalitný sortiment A to je ešte len začiatok!

Tento veľmi obľúbený produkt Lindby Femani vonkajšie nástenné svietidlo od poprednej spoločnosti Lindby ľahko nájdete práve teraz výhodne. Akčná cena 28 EUR.