Lindby Estami chodníková lampa, strieborno-sivá

Striebrošedé cestné svetlo Estami vyrobené z hliníka Cestné svetlo Estami je vďaka svojmu krytiu IP44 ideálne vhodné pre vonkajšie použitie. Bol... viac informácií »
Lindby Estami chodníková lampa
Značka: Lindby
90 EUR110 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Striebrošedé cestné svetlo Estami vyrobené z hliníka Cestné svetlo Estami je vďaka svojmu krytiu IP44 ideálne vhodné pre vonkajšie použitie. Bol...

Striebrošedé cestné svetlo Estami vyrobené z hliníka Cestné svetlo Estami je vďaka svojmu krytiu IP44 ideálne vhodné pre vonkajšie použitie. Bol vyrobený z hliníka a dostal striebornošedú povrchovú úpravu. Svetlo je vyžarované do všetkých strán, aby bola príjazdová cesta alebo terasa dobre osvetlená. Výber svetelného zdroja E27 je výlučne na užívateľovi, aj keď obzvlášť sa odporúča dekoratívna žiarovka, ktorá zdôrazňuje vzhľad žiarovky.
Tento unikátny výrobok môžete zaobstarať bez ťažkostí tu na stránkach v obľúbenej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Získajte nové výrobky z tejto obľúbenej sekcie na pár kliknutí.

Úplne unikátny tovar Lindby Estami chodníková lampa, strieborno-sivá originál od značky Lindby jednoducho nájdete v aktuálnej ponuke lacno. Teraz za 90 EUR.