Lindby Esmani nástenné LED hranaté 4-pl. biele

Diskrétne vonkajšie nástenné svietidlo Esmani LED s pôsobivým svetelným efektom Vonkajšie nástenné svietidlo Esmani LED boduje klasickou bielou... viac informácií »
Lindby Esmani nástenné LED hranaté 4-pl. biele
Značka: Lindby
18 EUR30 EUR Zľava -41%
Overiť dostupnosť »
Diskrétne vonkajšie nástenné svietidlo Esmani LED s pôsobivým svetelným efektom Vonkajšie nástenné svietidlo Esmani LED boduje klasickou bielou...

Diskrétne vonkajšie nástenné svietidlo Esmani LED s pôsobivým svetelným efektom Vonkajšie nástenné svietidlo Esmani LED boduje klasickou bielou povrchovou úpravou, ktorú je možné optimálne integrovať do rôznych prostredí. Svietidlo je vyrobené z hliníka a má triedu ochrany IP54, ktorá ho chráni pred prachom a striekajúcou vodou. Teplé biele svetlo pochádza z pevne zabudovaných LED diód, ktoré svietia svojou nízkou spotrebou energie. Svetlo je vyžarované v štyroch rôznych smeroch pozdĺž steny, čo môže vytvárať nádherné svetelné efekty vo vstupnej časti alebo na terase.
Veľa podarený tovar zoženiete priamo na stránkach zaradený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá! Mrknite na úplne nové výrobky v spomínanej rubrike za výborné peniaze.

Kvalitný a žiadaný tovar Lindby Esmani nástenné LED hranaté 4-pl. biele s osvedčenou značkou Lindby máte možnosť dostať momentálne na webe za outletovú cenu. Akčné ceny už od 18 EUR.