Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4 lampor

Štvorlampový stropný reflektor LED Enavi na štýlové osvetlenie väčších miestností, stmievateľný pomocou prepínača Stropné svietidlo LED Enavi... viac informácií »
Lindby Enavi LED-vtaklampa
Značka: Lindby
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorlampový stropný reflektor LED Enavi na štýlové osvetlenie väčších miestností, stmievateľný pomocou prepínača Stropné svietidlo LED Enavi...

Štvorlampový stropný reflektor LED Enavi na štýlové osvetlenie väčších miestností, stmievateľný pomocou prepínača Stropné svietidlo LED Enavi sa predstavuje vo svojej štvorplameňovej verzii a zaujme na prvý pohľad. Kryt svietidla je vyrobený z hliníka a zdobený módnou povrchovou úpravou v rôznych harmonizujúcich farbách. Preto možno tento zdroj svetla integrovať do mnohých rôznych nábytkových a farebných konceptov. Priložené žiarovky presviedčajú svojou úspornou technológiou LED a vyžarujú príjemné, teplé biele svetlo. Enavi je atraktívny zdroj svetla na mnohé príležitosti. 3-stupňové stmievanie + vypnutie: Pomocou nástenného vypínača je možné svietidlo zapínať a vypínať ako zvyčajne. Vďaka technológii 3-stupňového stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ho možno stlmiť na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača. Výnimočný produkt Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4 lampor je dostupný bez ťažkostí tu u nás v sekcii stropné svietidlá! Teraz nájdete ďalšie výrobky z tejto populárnej sekcie za super ceny!

Tento výnimočný kus Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4 lampor od obľúbeného výrobcu Lindby pohodlne získate v súčasnosti navždy výhodne. Lacno za 199,90 EUR.