Lindby Emelie stropné LED svietidlo okrúhle, 42 cm

Akčný tovar Lindby Emelie stropné LED svietidlo okrúhle, ide kúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Mrknite... viac informácií »
Lindby Emelie stropné LED svietidlo okrúhle
Značka: Lindby
55 EUR70 EUR Zľava -21%
Overiť dostupnosť »
Akčný tovar Lindby Emelie stropné LED svietidlo okrúhle, ide kúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Mrknite...

Akčný tovar Lindby Emelie stropné LED svietidlo okrúhle, ide kúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Mrknite na akčné produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalší kvalitný tovar značky Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Lindby dlhodobo poskytuje top sortiment Okrúhle stropné LED svietidlo Emelie s hliníkovým rámom Stropné LED svietidlo pôsobí svojím okrúhlym tvarom a opomenutím zbytočných detailov veľmi jednoducho. Okrúhla svetelná plocha je vyrobená z bieleho plastu a vytvára tým mäkké, rovnomerné svetlo, ktoré je v celom obytnom priestore vnímané ako príjemné. Stropné svietidlo Emelie je krásnym doplnkom základného osvetlenia, najmä v chodbách a kuchyniach. Bočný rám je vyrobený z hliníka s prirodzene vyzerajúcim povrchom v príťažlivom striebornom tóne a vďaka pevne integrovaným diódam LED je možné zabezpečiť dobrú účinnosť s jasným osvetlením súčasne.

Obľúbený a akčný produkt Lindby Emelie stropné LED svietidlo okrúhle, 42 cm od známej spoločnosti Lindby možno zohnať v našej internetovej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Výhodne za cenu 55 EUR.