Lindby Elinda vonkajšie nástenné svietidlo

Vonkajšie nástenné svietidlo Elinda v dizajnovo zameranom vzhľade Vonkajšie nástenné svietidlo Elinda kombinuje vo svojom špeciálnom vzhľade... viac informácií »
Lindby Elinda vonkajšie nástenné svietidlo
Značka: Lindby
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Elinda v dizajnovo zameranom vzhľade Vonkajšie nástenné svietidlo Elinda kombinuje vo svojom špeciálnom vzhľade...

Vonkajšie nástenné svietidlo Elinda v dizajnovo zameranom vzhľade Vonkajšie nástenné svietidlo Elinda kombinuje vo svojom špeciálnom vzhľade nostalgiu a vidiecke kúzlo. Nástenný držiak aj rameno žiarovky, ako aj kryt tienidla sú individuálne tvarované a bodujú elegantnými prvkami, ktoré sú navzájom dobre koordinované. Žiarenie prebieha priamo za dnom, pričom ohnisko je chránené bielym skleneným tienidlo na lampu . Takto Elinda vyzerá dokonale a má tiež výhodu v tom, že svetlo je emitované do prostredia jemne a bez oslnenia.
Kvalitný a obľúbený produkt Lindby Elinda vonkajšie nástenné svietidlo máte možnosť zaobstarať priamo tu u nás v známej rubrike vnútorné osvetlenie! Teraz kúpite parádne výrobky z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova.

Tento skvelý produkt Lindby Elinda vonkajšie nástenné svietidlo od známej kvalitnej značky Lindby nájdete bezpečne online vo výhodnej akcii. Akčná cena už od 35 EUR.