Lindby Duetto stropné LED svietidlo nikel 38 W

Stropné LED svietidlo Duetto niklovej farby, stmievateľné nástenným vypínačom Stropné svietidlo Duetto je využíva mnoho diód LED, ktoré je možné... viac informácií »
Lindby Duetto stropné LED svietidlo nikel 38 W
Značka: Lindby
160 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Duetto niklovej farby, stmievateľné nástenným vypínačom Stropné svietidlo Duetto je využíva mnoho diód LED, ktoré je možné...

Stropné LED svietidlo Duetto niklovej farby, stmievateľné nástenným vypínačom Stropné svietidlo Duetto je využíva mnoho diód LED, ktoré je možné v ich teplom bielom svetle v prípade potreby trojstupňovo stmievať. Na aktiváciu funkcie sa vyžaduje iba normálny vypínač na stene. Osvetľovacie prvky sú navrhnuté v troch filigránskych, štvorcových rámoch a v strede sa nachádza taktiež štvorcový prvok so strednou osvetľovacou plochou. Rám a skelet sú navrhnuté v matnom niklovom odtieni, ktorý sa dobre hodí k mnohým moderným štýlom zariadenia.
Tento kvalitný a žiadaný tovar Lindby Duetto stropné LED svietidlo môžete nakúpiť pohodlne tu na webe v rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme ešte ostatné produkty z tejto známej sekcie za super ceny. Obľúbená značka zákazníkov Lindby má v stálej ponuke veľmi kvalitný tovar. Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kúskov značky Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavový kus Lindby Duetto stropné LED svietidlo nikel 38 W od výrobcu so skvelou povesťou Lindby máte možnosť kúpiť si momentálne na našich stránkach v akcii. Na zohnanie práve v akcii za 160 EUR.