Lindby Dottys stropná lampa s 5 tienidlami

Stropné svetlo Dottys vyrobené z chrómovaného kovu s piatimi farebnými sférickými odtieňmi Stropné svetlo Dottys sa stáva v miestnosti farebným... viac informácií »
Lindby Dottys stropná lampa s 5 tienidlami
Značka: Lindby
110 EUR180 EUR Zľava -39%
Overiť dostupnosť »
Stropné svetlo Dottys vyrobené z chrómovaného kovu s piatimi farebnými sférickými odtieňmi Stropné svetlo Dottys sa stáva v miestnosti farebným...

Stropné svetlo Dottys vyrobené z chrómovaného kovu s piatimi farebnými sférickými odtieňmi Stropné svetlo Dottys sa stáva v miestnosti farebným pútačom pozornosti, pretože jeho päť odtieňov je opatrených okrúhlymi plochými plastovými prvkami v mnohých žiarivých farbách, ktoré sú dookola vyrezávané ako sklenené kryštály. Červené, žlté, modré, zelené, ružové a číre prvky sedia v kovových konštrukciách piatich gúľ a sú ešte účinnejšie pri zapnutí osvetlenia. Gule sedia na pochrómovanom kovovom ráme, ktorý sa skladá z dvoch zakrivených tyčí a okrúhlej stropnej konzoly, a dajú sa vyklopiť cez kĺby nad objímkou. Farebné stropné svietidlo Dottys je určené na osadenie halogénovými žiarovkami G9 alebo je možné porovnateľné LED verzie priamo objednať.
Veľa obľúbený kus možno zohnať ľahko tu u nás v sekcii stropné svietidlá! Získajte akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za rozumné peniaze.

Často hľadaný produkt Lindby Dottys stropná lampa s 5 tienidlami od výrobcu s dobrým menom Lindby jednoducho môžete zaobstarať práve za neuveriteľne nízku cenu. Momentálne v akcii za 110 EUR.