Lindby Debino závesná lampa tmavosivá

Úplne unikátny tovar Lindby Debino závesná lampa ide získať pohodlne tu na webe v sekcii závesné svietidlá. Teraz získate obľúbené výrobky z... viac informácií »
Lindby Debino závesná lampa tmavosivá
Značka: Lindby
18 EUR28 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Úplne unikátny tovar Lindby Debino závesná lampa ide získať pohodlne tu na webe v sekcii závesné svietidlá. Teraz získate obľúbené výrobky z...

Úplne unikátny tovar Lindby Debino závesná lampa ide získať pohodlne tu na webe v sekcii závesné svietidlá. Teraz získate obľúbené výrobky z tejto obľúbenej rubriky za výhodnú cenu. Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke viac skvelých produktov od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Lindby dodáva kvalitné produkty. Závesné svietidlo Debino pre mnoho oblastí použitia Závesné svietidlo Debino bolo navrhnuté z kovu v tmavošedej farbe „Gun metal“. Skladá sa iba z pätice E27 zdobenej tromi lesklými krúžkami, okrúhleho vrchlíka a skrúteného, textilom potiahnutého kábla. Pomocou závesnej lampy, ktorá sa dá veľmi výrazne vizuálne aj z hľadiska svetelného žiarenia meniť, v závislosti od výberu svetelného zdroja možno vyriešiť najuniverzálnejšie svetelné úlohy, či už v kuchyni, v obývacej izbe alebo v jedálni alebo v spálni.

Nový produkt Lindby Debino závesná lampa tmavosivá od známeho výrobcu Lindby nájdete zrovna za super peniaze. Cenovo vychádza na 18 EUR.