Lindby Davian stropné LED stmievateľné, mosadz

Kruhové stropné LED svietidlo Davian s mosadzným povrchom, stmievateľné vypínačom Lampa Davian je filigránsky osvetľovací objekt do obytného... viac informácií »
Lindby Davian stropné LED stmievateľné
Značka: Lindby
110 EUR170 EUR Zľava -35%
Overiť dostupnosť »
Kruhové stropné LED svietidlo Davian s mosadzným povrchom, stmievateľné vypínačom Lampa Davian je filigránsky osvetľovací objekt do obytného...

Kruhové stropné LED svietidlo Davian s mosadzným povrchom, stmievateľné vypínačom Lampa Davian je filigránsky osvetľovací objekt do obytného priestoru, ktorý je tvorený špirálovito usporiadanými krúžkami, ktoré sú vyrobené z kovu a majú mosadznú povrchovú úpravu. Tak vzniká klasickejší výraz, ale základný dojem stropného LED svietidla sa vyznačuje modernosťou. Efektívne diódy LED zapadajú do úzkeho kovového pásu a zaisťujú jasné svetlo. Ak je to potrebné, môžete jas nastaviť v troch stupňoch, pretože normálny nástenný vypínač funguje aj ako stmievač, takže nie je potrebné ďalšie príslušenstvo na reguláciu jasu.
Lacný produkt Lindby Davian stropné LED stmievateľné, mosadz máte možnosť dostať aktuálne tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Teraz získate akčné kúsky z tejto známej sekcie vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca Lindby dlhodobo poskytuje prvotriedne výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac. U nás nájdete viac skvelého tovaru značky Lindby. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený produkt Lindby Davian stropné LED stmievateľné, mosadz od známej značky Lindby jednoducho môžete zaobstarať v našej online ponuke za výpredajovú cenu! Akčné ceny od 110 EUR.