Lindby Daiana visiaca lampa vzorovaná, 3–pl.

Závesné svietidlo Daiana s tromi plameňmi pripomína včelí plást Závesné svietidlo Daiana sa skladá z troch samostatných závesov, na ktorých sa... viac informácií »
Lindby Daiana visiaca lampa vzorovaná
Značka: Lindby
130 EUR250 EUR Zľava -48%
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Daiana s tromi plameňmi pripomína včelí plást Závesné svietidlo Daiana sa skladá z troch samostatných závesov, na ktorých sa...

Závesné svietidlo Daiana s tromi plameňmi pripomína včelí plást Závesné svietidlo Daiana sa skladá z troch samostatných závesov, na ktorých sa nachádzajú tienidlá. Tienidlá sú v tomto prípade veľmi mimoriadne. Pozostávajú z vnútornej a vonkajšej časti. Zvnútra sú tienidlá zlatej farby. Sú uzatvorené, ale majú malé, šesťhranné výrezy. Pripomínajú včelí plást. Vnútorná strana s plástovým vzorom je obklopená kovovým rámom. Tento rám nie je vyrobený zo skla, ale je otvorený zo všetkých strán. Neobsahuje zdroj svetla, ale vhodné modely nájdete v príslušenstve. Na výber svetelného zdroja odporúčame filamentovú žiarovku, pretože ju je cez otvorený rám dobre vidno. Bez ohľadu na to, akú žiarovku použijete, vždy vyčarí pekné a útulné svetlo. Útulné svetlo vzniká vďaka tienidlu v zlatej farbe. Kvalitný a žiadaný tovar Lindby Daiana visiaca lampa vzorovaná, 3–pl. máte možnosť nájsť ľahko tu u nás v známej kategórii závesné svietidlá! Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto známej rubriky za najnižšiu cenu! U zákazníkov obľúbený výrobca Lindby pre svojich zákazníkov dodáva skvelý sortiment. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na ďalšie skvelé produkty od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Žiadaný tovar Lindby Daiana visiaca lampa vzorovaná, 3–pl. pochádzajúce od značky Lindby k dispozícii na našich stránkach teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz len za 130 EUR.