Lindby Chenotara nástenné svietidlo čierna a zlatá

Čierno-zlaté nástenné svietidlo Chenotara s útulným svetelným efektom a dokonalým dizajnom Chenotara vyzerá trochu ako nedbalo zrolovaný list... viac informácií »
Lindby Chenotara nástenné svietidlo čierna a zlatá
Značka: Lindby
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierno-zlaté nástenné svietidlo Chenotara s útulným svetelným efektom a dokonalým dizajnom Chenotara vyzerá trochu ako nedbalo zrolovaný list...

Čierno-zlaté nástenné svietidlo Chenotara s útulným svetelným efektom a dokonalým dizajnom Chenotara vyzerá trochu ako nedbalo zrolovaný list papiera, čo dodáva nástennému svietidlu zvláštny vzhľad, ktorý nie je bežný. Rozhodne má teda dizajnové kvality a v obytnom priestore sa stáva osobitým pútačom pozornosti, pričom Chenotara sa dá použiť v chodbách, ako aj v obývacích izbách a spálňach. Keďže zdroj svetla nie je priamo viditeľný, efekt osvetlenia je vždy mimoriadne príjemný a útulný, pretože svetlo uniká len smerom nahor a nadol a jemne a mäkko zaplavuje miestnosť. Farebný kontrast čierneho exteriéru so zlatým povrchom vo vnútri svietidla je tiež krásny na pohľad. Vďaka prekrývajúcemu sa, otočenému dizajnu tela svietidla uvidíte obe farby a získate vzrušujúci akcent v osvetlení obývačky. Výnimočný a žiadaný kus môžete dostať jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá! Máme pre vás podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie vo výpredajovej akcii. Významný dodávateľ Lindby pre vás vyrába top výrobky Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov od dodávateľa Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny a obľúbený tovar Lindby Chenotara nástenné svietidlo čierna a zlatá od popredného výrobcu Lindby je možné nakúpiť u nás za úplne najnižšiu cenu. Momentálne v akcii za 50 EUR.