Lindby Cerros stropná lampa 3-plameňová, čierna

Čierne kovové stropné svietidlo Cerros s tromi zásuvkami Ukazujúce rôznymi smermi boli k vrchlíku pripevnené tri objímky E27 stropného svietidla... viac informácií »
Lindby Cerros stropná lampa 3-plameňová
Značka: Lindby
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne kovové stropné svietidlo Cerros s tromi zásuvkami Ukazujúce rôznymi smermi boli k vrchlíku pripevnené tri objímky E27 stropného svietidla...

Čierne kovové stropné svietidlo Cerros s tromi zásuvkami Ukazujúce rôznymi smermi boli k vrchlíku pripevnené tri objímky E27 stropného svietidla Cerros. Rôzna dĺžka troch ramien mu dodáva mierne asymetrický efekt. Optika a svetelné žiarenie stropného svietidla s tromi žiarovkami môže byť výrazne ovplyvnené výberom svetelného zdroja. Vhodné sú žiarovky E27 do 60 W, pričom výber by mal padnúť na energeticky efektívne a LED žiarovky s dlhou životnosťou, pretože sú k dispozícii v krásnom vláknovom vzhľade, s čírymi zlatými sklami a v širokej škále tvarov a dodajú žiarovke konečnú úpravu .
Tento lacný produkt Lindby Cerros stropná lampa 3-plameňová, čierna možno zaobstarať pohodlne tu u nás v populárnej sekcii stropné svietidlá. Nájdite si skvelé produkty z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Lindby vám môže poskytnúť vysoko kvalitný tovar.

Tento veľmi obľúbený produkt Lindby Cerros stropná lampa 3-plameňová, čierna s osvedčenou značkou Lindby máte možnosť kúpiť si práve dnes za outletovú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 80 EUR.