Lindby Cedrice klietková závesná lampa 1-plameňová

Guľová závesná lampa Cedrice s klietkovým tienidlom a bielym skleneným valcom Lampa Cedrice je ideálna na osvetlenie obývacích miestností a v... viac informácií »
Lindby Cedrice klietková závesná lampa 1-plameňová
Značka: Lindby
45 EUR55 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Guľová závesná lampa Cedrice s klietkovým tienidlom a bielym skleneným valcom Lampa Cedrice je ideálna na osvetlenie obývacích miestností a v...

Guľová závesná lampa Cedrice s klietkovým tienidlom a bielym skleneným valcom Lampa Cedrice je ideálna na osvetlenie obývacích miestností a v jedno-plameňovom prevedení môže byť integrovaná do mnohých miestností. Vonkajší prvok tienidla bol navrhnutý v tvare klietky a má mierne skrútené, vlnovité vzpery, zatiaľ čo v strede nad žiarovkou je umiestnený prvok z bieleho skla, ktorý jemne tieni svetlo, a robí ho útulnejším. Vždy štýlový zdroj svetla pre mnoho miest v interiéri.
Tento lacný produkt Lindby Cedrice klietková závesná môžete nájsť v pohode tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás skvelé produkty v spomínanej sekcii v zľave!

Veľa obľúbený výrobok Lindby Cedrice klietková závesná lampa 1-plameňová od známej kvalitnej značky Lindby pohodlne zoženiete na našich stránkach teraz za mimoriadne nízku cenu. Teraz len za 45 EUR.