Lindby Caitlin stropné LED svietidlo, antracit

Stropné LED svetlo antracitovej farby Caitlin v geometrickom prevedení LED stropné svietidlo Caitlin kombinuje jemnú farebnú schému s hravým dizajnom.... viac informácií »
Lindby Caitlin stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
240 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svetlo antracitovej farby Caitlin v geometrickom prevedení LED stropné svietidlo Caitlin kombinuje jemnú farebnú schému s hravým dizajnom....

Stropné LED svetlo antracitovej farby Caitlin v geometrickom prevedení LED stropné svietidlo Caitlin kombinuje jemnú farebnú schému s hravým dizajnom. Skladá sa z troch obdĺžnikových rámov, ktoré sa spoja na stropnej konzole, prekrývajú sa a vytvárajú zaujímavý vzor. Napevno nainštalované LED diódy prebiehajú vo vnútri geometrických prvkov a farbu svetla je možné podľa potreby meniť. Pomocou diaľkového ovládania je možné ovládať farbu svetla medzi 3 000 K a 6 000 K. To umožňuje osvetlenie v závislosti na nálade a ľahkú obsluhu. Vďaka svojej pokojnej ocele v antracitovej farbe je možné stropné svietidlo Caitlin LED bez problémov integrovať do zvyšku nábytku bez toho, aby došlo k narušeniu štýlu interiérového dizajnu. Zaujímavý vzhľad ocení každú izbu a vytvorí atraktívne akcenty na strope bytu.Tento vynikajúci tovar Lindby Caitlin stropné LED svietidlo, antracit máte možnosť dostať taktiež tu na našich stránkach umiestnený v kategórii stropné svietidlá. Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty z našej kategórie za extra cenu! Vedúci výrobca Lindby vám ponúka špičkový sortiment.

Tento vynikajúci produkt Lindby Caitlin stropné LED svietidlo, antracit od skvelého výrobcu Lindby môžete získať v súčasnosti výhodne. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 240 EUR.