Lindby Caitlin LED stropné svietidlo, biele

Geometrické LED stropné svietidlo Caitlin v modernom dizajne Stropné svietidlo Caitlin zaujme elegantným oceľovým dizajnom. Na stropnom držiaku sú tri... viac informácií »
Lindby Caitlin LED stropné svietidlo
Značka: Lindby
210 EUR
Overiť dostupnosť »
Geometrické LED stropné svietidlo Caitlin v modernom dizajne Stropné svietidlo Caitlin zaujme elegantným oceľovým dizajnom. Na stropnom držiaku sú tri...

Geometrické LED stropné svietidlo Caitlin v modernom dizajne Stropné svietidlo Caitlin zaujme elegantným oceľovým dizajnom. Na stropnom držiaku sú tri obdĺžnikové rámy navzájom odsadené a vytvárajú atraktívny vzor. Napevno nainštalované LED diódy prebiehajú v týchto obdĺžnikoch a generované svetlo je možné ovládať farebne pomocou diaľkového ovládača. Farbu svetla od 3 000 K do 6 000 K teda možno ovládať a umožňuje flexibilné osvetlenie, pretože požadované svetlo je možné podľa potreby generovať. Biela farba stropného svietidla Caitlin LED je jemná a elegantná a dá sa ľahko integrovať do moderných štýlov zariaďovania. Svojim priestranným exteriérom kladie nápadné akcenty na strop bytu a premieňa každú izbu na niečo veľmi zvláštne.
Vysokokvalitný produkt máte možnosť nájsť jednoducho u nás v obľúbenej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu. U nás vám ponúkneme viac, u nás nájdete viac vybraných výrobkov značky Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný kus Lindby Caitlin LED stropné svietidlo, biele od kvalitnej spoločnosti Lindby ľahko nájdete na našich stránkach teraz za rozumné peniaze. Ponuka už od 210 EUR.