Lindby Avalyn stolná lampa biela nikel satinovaný

Stolná lampa Avalyn s vlnitým rámom a dvomi bielymi sklenenými guľami. Stolná lampa určite zaujme svojím krásnym, súčasným dizajnom. Ako tienidlo... viac informácií »
Lindby Avalyn stolná lampa biela nikel satinovaný
Značka: Lindby
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Avalyn s vlnitým rámom a dvomi bielymi sklenenými guľami. Stolná lampa určite zaujme svojím krásnym, súčasným dizajnom. Ako tienidlo...

Stolná lampa Avalyn s vlnitým rámom a dvomi bielymi sklenenými guľami. Stolná lampa určite zaujme svojím krásnym, súčasným dizajnom. Ako tienidlo na lampu slúžia dve sklenené gule s bielym povrchom, ktoré vyžarujú svetlo žiaroviek E14 veľmi jemne a útulne, takže stolnú lampu Avalyn je možné použiť ako večerné akcentové osvetlenie v obývačke. Jedno tienidlo na lampu je trochu väčšie ako druhé a rám je mierne zvlnený.
Tento lacný produkt Lindby Avalyn stolná lampa biela nikel dá sa zaobstarať bez ťažkostí na našom webe v sekcii stolové lampy. Získajte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke tiež ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Dodávateľ Lindby pre vás vyrába prémiový sortiment.

Tento veľmi žiadaný produkt Lindby Avalyn stolná lampa biela nikel satinovaný od spoločnosti s úžasnou reputáciou Lindby jednoducho môžete nájsť teraz v ponuke za dobrú cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 90 EUR.