Lindby Amonja luster, 5 svetiel, biela

Luster Amonja s piatimi svetlami s antickým bielym povrchom - perfektný do jedálne Amonja presvedčí na plnej čiare a je to luster, ktorý vytvára nielen... viac informácií »
Lindby Amonja luster
Značka: Lindby
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Luster Amonja s piatimi svetlami s antickým bielym povrchom - perfektný do jedálne Amonja presvedčí na plnej čiare a je to luster, ktorý vytvára nielen...

Luster Amonja s piatimi svetlami s antickým bielym povrchom – perfektný do jedálne Amonja presvedčí na plnej čiare a je to luster, ktorý vytvára nielen jasné svetlo, ale nadchne aj nostalgickým šarmom. Vytvára ho dizajn tvaru lampy, ktorá má mnoho oblúkov a je preto romanticky krásna so starožitne pôsobiacou povrchovou úpravu v nerovnomernej bielej, čo vyvoláva dojem, akoby tieto nerovnomernosti vznikli mnohými rokmi a vplyvom počasia. Luster sa svojim charakterom a s ôsmimi svetlami ideálne hodí do jedálne a skrášli ho veľmi elegantnými črtami. Veľmi krásny k mnohým starožitným štýlom bývania! Podarený tovar Lindby Amonja luster, 5 svetiel, biela možno zohnať okrem iného tu na našom webe zaradený v kategórii lustre. Máme pre vás parádne produkty z tejto obľúbenej rubriky v bezva akcii. To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež viac vybraných výrobkov od dodávateľa Lindby. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Lindby Amonja luster, 5 svetiel, biela od známeho výrobcu Lindby pohodlne dostanete v aktuálnej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 220 EUR.