Lindby Amisu LED závesná lampa, 3 krúžky

LED závesné svietidlo Amisu s tromi svietiacimi krúžkami LED závesné svetlo Amisu bolo navrhnuté moderne a zaujímavo. Okrúhle závesné svietidlo je... viac informácií »
Lindby Amisu LED závesná lampa
Značka: Lindby
190 EUR310 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
LED závesné svietidlo Amisu s tromi svietiacimi krúžkami LED závesné svetlo Amisu bolo navrhnuté moderne a zaujímavo. Okrúhle závesné svietidlo je...

LED závesné svietidlo Amisu s tromi svietiacimi krúžkami LED závesné svetlo Amisu bolo navrhnuté moderne a zaujímavo. Okrúhle závesné svietidlo je možné inštalovať ľubovoľne, pretože jeho tienidlo sa skladá z troch do seba zapadajúcich krúžkov z matného bieleho kovu a akrylu, z ktorých každý je jednotlivo zavesený na okrúhlom vrchlíku na oceľových lankách a je možné ho usporiadať v ľubovoľnom uhle, aby bolo možné žiarovku nainštalovať. možno uviesť do individuálnej formy. V každom z krúžkov sú zabudované teplé biele LED diódy, ktoré vďaka saténovému akrylu vytvárajú jednotný svetelný efekt. Za účelom individuálnej zmeny svetelného výkonu je možné pomocou existujúceho vypínača na stene prepnúť jas lampy na tri úrovne jasu. 1 x prepínanie – 100%, 2 x zapínanie 55%, 3 x zapínanie 20%, 4. prepínanie – vypínanie.

Výnimočný výrobok Lindby Amisu LED závesná lampa, 3 krúžky od značky Lindby máte možnosť nájsť teraz v bezva akcii. V súčasnosti je k dispozícii za 190 EUR.