Lindby Agje stropná lampa, 4 svetlá

Štvor-plameňové nástenné svietidlo Agje v čiernej a zlatej Tienidlá na lampu nástenného svietidla Agje vyzerajú, akoby boli pri otvore nahryznuté.... viac informácií »
Lindby Agje stropná lampa
Značka: Lindby
45 EUR90 EUR Zľava -50%
Overiť dostupnosť »
Štvor-plameňové nástenné svietidlo Agje v čiernej a zlatej Tienidlá na lampu nástenného svietidla Agje vyzerajú, akoby boli pri otvore nahryznuté....

Štvor-plameňové nástenné svietidlo Agje v čiernej a zlatej Tienidlá na lampu nástenného svietidla Agje vyzerajú, akoby boli pri otvore nahryznuté. Obzvlášť hlboký otvor, ktorý má tvar blesku, umožňuje pohľad na žiarovku vo vnútri. Vzory sa potom v zapnutom stave reprodukujú na steny a predmety a menia sa v závislosti od nastavenia nastaviteľných bodových svetiel. Farebná kombinácia čierna/zlatá je aj v matných farbách krásou. Toto svietidlo je určite výnimočné. Podarený produkt Lindby Agje stropná lampa, 4 získate aktuálne na stránkach zaradený v sekcii stropné svietidlá. Nájdite si ešte ďalšie výrobky z tejto obľúbenej sekcie vo výpredajovej akcii!

Kvalitný tovar Lindby Agje stropná lampa, 4 svetlá od dodávateľa so skvelou povesťou Lindby jednoducho zaobstaráte teraz v bezva akcii. Ponuky už od 45 EUR.