LEDVANCE Worklight Battery Tube LED svetlo

LED pracovné svetlo Worklight Battery Tube - flexibilné, prenosné a napájané z batérie Vonkajšia časť pracovného svetla Worklight Battery Tube LED je... viac informácií »
LEDVANCE Worklight Battery Tube LED svetlo
Značka: LEDVANCE
45 EUR
Overiť dostupnosť »
LED pracovné svetlo Worklight Battery Tube - flexibilné, prenosné a napájané z batérie Vonkajšia časť pracovného svetla Worklight Battery Tube LED je...

LED pracovné svetlo Worklight Battery Tube – flexibilné, prenosné a napájané z batérie Vonkajšia časť pracovného svetla Worklight Battery Tube LED je vyrobená z polykarbonátu a je veľmi robustná. Oranžový kryt je chránený proti prachu aj striekajúcej vode vďaka stupňu krytia IP54. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť z neho robia flexibilný zdroj svetla na renovačné a stavebné práce. Je vybavená univerzálnymi bielymi diódami LED a poskytuje svieže svetlo, ktoré podporuje koncentráciu pri práci. Je tiež napájaný z batérie, a preto sa môže používať nezávisle od napájania. Výdrž batérie je až štyri hodiny. Keď sa batéria vybije, možno ju ľahko dobiť pomocou dodaného kábla USB. Výnimočný a žiadaný kus LEDVANCE Worklight Battery Tube LED je k dispozícii pohodlne tu a teraz na našich stránkach v sekcii stavebné svetlá a priemyslové svietidlá! Zaobstarajte si akčné produkty z našej sekcie za skvelú cenu. To ale nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás tiež viac skvelého tovaru od značky LEDVANCE. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci produkt LEDVANCE Worklight Battery Tube LED svetlo od obľúbenej značky LEDVANCE môžete nájsť v našej ponuke skutočne výhodne! Práve teraz za 45 EUR.