LEDVANCE SUN@Home Classic B 25 E14 4,9 W CCT 922

LED svietidlo E14 4,9 W SUN @ Home Classic B 25 s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi LED žiarovka E14 Classic B 25 je navrhnutá v známom tvare sviečky a... viac informácií »
LEDVANCE SUN@Home Classic B 25 E14 4
LED svietidlo E14 4,9 W SUN @ Home Classic B 25 s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi LED žiarovka E14 Classic B 25 je navrhnutá v známom tvare sviečky a...

LED svietidlo E14 4,9 W SUN @ Home Classic B 25 s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi LED žiarovka E14 Classic B 25 je navrhnutá v známom tvare sviečky a zaujme svojou modernou funkčnosťou. Svietidlá a lampy série SUN @ Home sa vyznačujú zníženým obsahom modrej zložky svetla a vysokým podaním farieb (CRI 95), a tak vytvárajú zdravé svetlo. Zlepšuje sa tak napríklad koncentrácia, intenzita spánku a zrakový komfort. Odstránia sa aj baktérie, baktérie a nepríjemné pachy. Vďaka technológii LEDVANCE SMART+ WiFi je zdroj svetla priamo pripojený k smartfónu alebo tabletu a možno ho ovládať pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0). – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farby: 2 200 – 5 000 K, možnosť stmievania – Umožňuje zvýšenú koncentráciu a efektivitu – zlepšuje celkovú úroveň aktivity a bdelosť počas dňa, rytmus a intenzitu spánku, bezpečnosť čistého vzduchu tým, že ničí choroboplodné zárodky a nepríjemné pachy v domácnosti – inovatívne LED diódy SunLike s plným spektrom s CRI 95 a zníženým obsahom modrého svetla v spektre LED – Povrchová úprava svietidla proti baktériám a zápachu v domácnosti – automatická funkcia biorytmu Energialuokka: A+ Tento kvalitný a lacný tovar LEDVANCE SUN@Home Classic B môžete kúpiť bez problémov na webe v známej sekcii inteligentné žiarovky! Teraz kúpite nové produkty z tejto rubriky za skvelú cenu. Vedúci výrobca LEDVANCE SMART+ má v stálej ponuke skvelý tovar A tu je dôkaz. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! U nás nájdete viac osvedčených výrobkov od značky LEDVANCE SMART+. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci tovar LEDVANCE SUN@Home Classic B 25 E14 4,9 W CCT 922 s osvedčenou značkou LEDVANCE SMART+ ľahko nájdete teraz v ponuke extra výhodne! Ponuky od 20 EUR.