LEDVANCE SUN@Home Classic A 40 E27 9 W CCT 922

E27 9W LED-SUN @ Home Classic A 40 s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Žiarovka E27 Classic A 40 patrí do série SUN @ Home a vďaka mimoriadne vysokému... viac informácií »
LEDVANCE SUN@Home Classic A 40 E27 9 W CCT 922
E27 9W LED-SUN @ Home Classic A 40 s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Žiarovka E27 Classic A 40 patrí do série SUN @ Home a vďaka mimoriadne vysokému...

E27 9W LED-SUN @ Home Classic A 40 s technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi Žiarovka E27 Classic A 40 patrí do série SUN @ Home a vďaka mimoriadne vysokému podaniu farieb (CRI 95) a zníženému obsahu modrého svetla vytvára zdravé svetlo, ktoré zlepšuje intenzitu spánku, koncentráciu a zrakový komfort. Okrem toho sa eliminujú baktérie a nepríjemné pachy vo vzduchu v miestnosti. Svetelný zdroj je vybavený technológiou LEDVANCE SMART+ WiFi a možno ho priamo prepojiť so smartfónom alebo tabletom. Ovláda sa pomocou aplikácie alebo hlasového príkazu. Technické údaje / kompatibilita: – Ovládanie prostredníctvom aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi (s operačným systémom Android minimálne 4.4 alebo iOS 9.0). – Možnosť hlasového ovládania cez Google Assistant alebo Amazon Alexa (vyžaduje kompatibilný systém inteligentnej domácnosti) – Nastaviteľná teplota farby: 2 200 – 5 000 K, možnosť stmievania – Umožňuje zvýšenú koncentráciu a efektivitu – zlepšuje celkovú úroveň aktivity a bdelosť počas dňa, rytmus a intenzitu spánku, bezpečnosť čistého vzduchu tým, že ničí choroboplodné zárodky a nepríjemné pachy v domácnosti – inovatívne LED diódy SunLike s plným spektrom s CRI 95 a zníženým obsahom modrého svetla v spektre LED – Povrchová úprava svietidla proti baktériám a zápachu v domácnosti – automatická funkcia biorytmu Energialuokka: A+ Úplne jedinečný tovar LEDVANCE SUN@Home Classic A 40 E27 9 W nájdete ešte tu na stránkach zaradený v sekcii inteligentné žiarovky! Pripravili sme pre vás ostatné produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu!

Úplne jedinečný produkt LEDVANCE SUN@Home Classic A 40 E27 9 W CCT 922 od spoločnosti s úžasnou reputáciou LEDVANCE SMART+ ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za super cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 20 EUR.